ניסיתי לא מעט פעמים להסביר לאנשים מה זה רייקי, לא תמיד אנשים הצליחו להבין על מה אני מדברת ואז מצאתי את הדרך להסביר:

אני מציגה זאת כלהטוטן שמזיז צלחות עומדות על מקל וכל פעם הוא רץ מצלחת לצלחת כדי לשמור על המהירות שהצלחת לא תיפול. אז איך זה קשור לרייקי?

בטח באיזה שהוא שלב בחיים שמעתם על מרכזי אנרגיות – צ'אקרות. בגוף ישנם 7 מרכזי אנרגיה שכל אחד מהם אחראי על תחום מסויים בחיים כגון רגשות ותקשורת. ברגע שאחד ממרכזי האנרגיות תקוע הוא משפיע על מהלך החיים.

תפקידו של המטפל להניח ידיים על מרכזי האנרגיה להניע, לפתוח, וכתוצאה מכך לגרום לזרימה ולריפוי.

לגבי שלבים של הרייקי והעוצמה אני מדמה את הרייקי לנורות: שלב א' 40 ואט, שלב ב' 60 ואט, שלב ג' מאסטר 100 ואט.

אחת הסיבות שהגעתי למגע ועיסוי הייתה המחשבה איך אני מפעילה את הרייקי ועוזרת לאנשים, כאשר אני מניחה את הידיים על המטופל ועושה עיסוי, הרייקי מפעיל את עצמו ומעביר אנרגיות של ריפוי.

הרבה פעמים אני יודעת איפה להתמקד ולמה לתת תשומת לב עפ"י התחושות וחום הידיים. בסוף כל טיפול, לאחר עיסוי צוואר וראש אני מניחה ידיים ומעבירה רייקי.

ההרגשות והתחושות שונות ממטופל אחד לשני. יש כאלה שמרגישים חום, יש כאלה שמרגישים מין תחושת רגיעה, יש כאלה שרואים תמונות ויש כאלה שלא יודעים להסביר מה הרגישו.

בכללו של דבר מדובר באנרגיה של אהבה, ללא תנאי, אנרגית של אור, אנרגית שמטרתה לעשות רק טוב. בסוף הטיפול לאחר שאני נוגעת בכפות הרגלים לצורך קירקוע אני יוצאת מהחדר ומניחה למטופל לשהות עם התחושות, עד שהוא מרגיש שהוא יכול לקום.