מורה לתטא הילינג

קורס בסיס, מתקדמים וסדנת שפע

קורסים אלו מיועדים לאלו שרוצים לשנות את חייהם ולברוא מציאות,

למטפלים שרוצים לרכוש כלי נוסף לטיפול.

שיטת התטא הילינג מאפשרת גישה מהירה וקלה לשינוי החיים בכל התחומים ע"י איתור וזיהוי של תפיסות ואמונות לא מודעות שמעכבות וחוסמות את היכולת שלנו
ליצור שינוי , או לריפוי פיסי וריגשי.

מטפלת בתטא הילינג

טיפול תטא הילינג נעשה ע"י שיחה שבה המטופל בעזרת המטפל יורד לשורש הבעיה, או האמונה הגורמת למחלה, לכאב או לתקיעות, וחוסר יכולת ליצור שינוי.

ברגע שעולה האמונה החוסמת, נעשה ע"י המטפל (בהסכמת המטופל) שינוי דפוסים ואמונות, אשר מאפשר יצירת מציאות חדשה בכל הרמות.

מטפלת שיטת הביואורגונומי

טיפול ביואורגומוני עוסק בריפוי מחלות פיסיות ונפשיות כאחד.

הטיפול נעשה בגוף האנרגטי של המטופל, ולכן ניתן לטפל בו מרחוק.

איורוודה – טיפול עדין המספק רגיעה ושלווה למטופל. העיסוי נעשה בשמן שומשום חם בכל הגוף וניסוך שמן על העין השלישית.

רפלקסולוגיה – טיפול המתבסס על התפיסה, כי כל מערכות הגוף משתקפות בכפות הרגלים והיידים ולכן ניתן לטפל באיזורים שונים בגוף ע"י לחיצות ועיסוי.

מוקסות – טיפול המתבצע על ידי חימום נקודות באזורים שונים בגוף, כתוצאה משריפת צמח הלענה. חימום הנקודות מאפשר פתיחת מוקדים אנרגטיים חסומים. שיטה זו מומלצת במיוחד לטיפול בכאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי מחזור.

נרות הופי – טיפול דרך האוזן על ידי הכנסת נר טבעי חלול לתוך תעלת האוזן, כשהחלק העליון דולק. הטיפול גורם לשאיבת נוזלים הנמצאים בגולגולת והוא יעיל במיוחד למיגרנות, סינוסים, דלקות אוזניים ,כאב גרון וכאבי ראש כרוניים.

כוסות רוח – טיפול המתבצע על אזורים שונים בגוף בעזרת כוסות שנוצר בהן ואקום הגורם לשבירת נימי דם בעור ולהזרמת דם רב למקום הטיפול. המרצת מחזור הדם מסייעת לשחרור כאבי שרירים, להתקררויות, בעיות נשימה ועוד.

טיפולי רייקי – אנרגיית החיים הטיפול נעשה באמצעות מגע,אנרגיית הרייקי זורמת מהיקום דרך המטפל אל המטופל, ניתן לעשות טיפול מרחוק(בעזרת סמלי הרייקי). אנרגיית הרייקי מטפלת בשלוש רמות: גוף, רוח ונפש.

טיפולי תטא – שיטה שפותחה על ידי וויאנה כשיטה רפואית לעזרה עצמית לפיתוח היכולת לעשות שינוי בכל הרבדים (הפיזי, המנטלי, הרגשי והרוחני), מתוך חיבור לבורא כל שישנו. הטיפול נעשה בשיחה (במפגש פנים מול פנים או ממרחק), שבמהלכה מתגלה מערך האמונות של המטופל המשפיע על מחלות, תקיעות, כאבים, או דיכאון. המטפל מסייע למטופל להתבונן ולזהות באמונות המעכבות אותו ולהסירן לטובת אמונות ואפשרויות חדשות ומיטיבות. התטא ידועה במיוחד ביכולת שלה לשנות דפוסי מחשבה מעכבים , לשחרר מפחדים וכאבים, לשנות אמונות בכל הרמות וליצור מציאות. מומלץ מאד.

עיסוי תאילנדי רפואי – הטיפול מורכב מלחיצות עמוקות ואיטיות באזורי רקמות רכות, מתיחות לגמישות הגוף ותרגילים להמרצת מחזור הדם. הטיפול גורם לפתיחת ערוצי אנרגיה בגוף, רגיעה ושחרור של השרירים. עיסוי תאילנדי מומלץ לסובלים מכאבי שרירים,בעיות עיכול, בעיות אורטופדיות, לחץ ומתח.

עיסוי שוודי – טיפול להרגעת שרירים על ידי הפעלת לחץ עליהם ועיסוי בכיוון זרימת הדם בחזרה אל הלב. המרצת זרימת החמצן בדם מסייעת לשחרר רעלים מן השרירים ומתאי הגוף.

עיסוי הוליסטי – משלב טכניקות של מגע יחד עם עבודה אנרגטית. הטיפול בעיסוי ההוליסטי מאפשר למטופל להירגע ולהרפות מתחים פיסיים ונפשיים.

עיסוי משולב – משלב טכניקות מהמערב והמזרח.

עיסוי קצוות – טיפול המתמקד בכפות רגליים כפות ידים איזור הכתפים צוואר ראש ופנים. עיסוי קצוות מומלץ להפחתת כאבי שרירים,לטיפול בעייפות כרונית, ולחיזוק מערכת החיסון.

אבנים חמות – עיסוי אינדיאני טיפול הנעשה בשילוב של מגע ידים ואבני בזלת מחוממות הטיפול משחרר שרירים תפוסים,מפחית דלקות וכאבים כרוניים, מנקה רעלים מהגוף, ומחבר בין גוף ונפש.

נשים הרות – העיסוי אפשרי רק לאחר החודש השלישי להיריון ועד התחלת חודש שמיני. העיסוי מסייע להקל על מתחים נפשיים,והקלה על נקודות שונות בגוף עליהם מופעל לחץ.

עיסוי בקונכיות חמות – המגע בין הקונכיה לגוף מרגיע את השרירים, המפרקים ומגביר את זרימת הדם בגוף כולו. השילוב בין החום של הקונכיות ובין טכניקות העיסוי מסייע לסילוק שאריות פסולת ורעלים מהגוף, וטיהור וניקוי כלי הדם.  עיסוי בקונכיות חמות יכול להתאים לכל מי שמבקש להפיג מתחים, להפחית כאבי שרירים, להגביר את זרימת הדם וההזנה לשרירים. העיסוי מקל על כאבים ומתחים שנגרמים כתוצאה מפעולת שרירים מאומצת ומהתכווצות שרירים. והוא כמובן יכול להתאים גם בתור פינוק. "כמטפלת, אני מרגישה את התחושה המיידית של הרגיעה אצל המטופל ברגע שמתחילה העבודה עם הקונכיות".